Temat w toku

Pisze o tym:

134 reporterów

Dodano:

134 materiały

"Chętnie spędzę ten czas z rodziną", "a co z innymi zawodami?". Komentujecie zakaz handlu w niedziele

Pomysł zakazu handlu w co drugą niedzielę mocno podzielił internautów. "Niedziela ma być dla rodziny i odpoczynku, a nie chodzenia po marketach" - napisał Szymon. Z kolei przeciwny zakazowi handlu w niedziele jest między innymi Sebastian, który "dorabia sobie w weekendy". A Wy jesteście za ograniczeniem handlu w niedziele, czy wręcz przeciwnie? A może jest Wam to obojętne? Czekamy na Wasze opinie w gorącym temacie Kontaktu 24.

 

 

Od 1 stycznia zakupy będzie można robić w co drugą niedzielę - tak twierdzi poseł Prawa i Sprawiedliwości Janusz Śniadek. Projektem wprowadzającym te ograniczenia ma się zająć sejmowa podkomisja do spraw rynku pracy, której przewodniczy Śniadek. Polityk w środowej rozmowie z reporterem Tok Fm zapewnił, że prace nad ustawą zostaną przyspieszone, a ograniczenie handlu zacznie obowiązywać od 1 stycznia przyszłego roku. Jak powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości, zakaz ma obowiązywać w co drugą niedzielę i "jest już w tej sprawie polityczna decyzja".

Czytaj więcej na tvn24bis.pl

W czwartek projektem zajmowała się sejmowa podkomisja do spraw rynku pracy, której przewodniczącym był właśnie Janusz Śniadek.

ZOBACZ PROJEKT USTAWY

Czy zakaz handlu w niedziele to dobry pomysł? Czekamy na Wasze opinie i zapraszamy do głosowania w sondzie.