Zamknięty

Pisze o tym:

246 reporterów

Dodano:

249 materiałów

"Był Pan cudowny!", "dziękuję za wszystkie wieczory", "zaszczepił Pan we mnie pasję". Żegnacie Grzegorza Miecugowa

"Ogromna strata. Absolutny wzorzec dziennikarskiej rzetelności i kultury", "Poczułem, jakbym stracił kogoś bliskiego", "Dziękuję Panu za obecność w moim życiu, Panie Grzegorzu"- to tylko kilka z wielu komentarzy i wspomnień, które otrzymujemy od Was na Kontakt 24. W wieku 61 lat zmarł Grzegorz Miecugow. Od lat związany ze stacją TVN24 oraz telewizją TVN od jej początków w 1997 roku. Współtwórca "Faktów" TVN, a od 2005 roku prowadzący "Szkło kontaktowe" w TVN24.

Zmarł Grzegorz Miecugow, Foto: Bartosz Siedlik/Forum | Wideo: TVN 24

 

 

Po śmierci naszego redakcyjnego kolegi w licznych komentarzach wyrażacie nie tylko żal, ale dzielicie się również tym, jak go zapamiętaliście. "Będzie mi bardzo brakować pana Grzegorza w Szkle Kontaktowym. Jego odejście to wielka strata" - napisał do naszej redakcji Łukasz. „Nie wiem jak nasza codzienność sobie poradzi” - napisała Teresa. „Poczułem, jakbym stracił kogoś bliskiego” - przyznał inny internauta.

„Szok, żal, cios. Odszedł ktoś bliski, kto był częstym gościem u mnie po 22” - komentował Reporter 24 o nicku OR5. "Ogromna strata. Absolutny wzorzec dziennikarskiej rzetelności i kultury. Z wielką przyjemnością odtwarzałem kolejne programy Inny punkt widzenia. Był bezkonkurencyjny” - napisał Wojciech. „Tak bardzo mi przykro, brak słów jak strasznie mi żal. Dziękuję za Pana obecność w moim życiu, Panie Grzegorzu” - dodała Matylda.
Z telewizją TVN był związany od początków jej istnienia. W roku 2001 poprowadził w TVN pierwszą serię bardzo popularnego reality show "Big Brother", którego finał oglądało ponad dziewięć milionów widzów.
Współtworzył pionierską na polskim rynku medialnym stację informacyjną - TVN24, której pozostał wierny do końca. Początkowo był szefem zespołu wydawców, ostatnio - dyrektorem działu publicystyki TVN24.

Prowadził w stacji takie programy, jak "Inny Punkt Widzenia" i "Szkło kontaktowe". Był także gospodarzem debat z cyklu "Arena Idei". Od kilku lat walczył z chorobą nowotworową. Zmarł w sobotę o godzinie 14.55.

A jak Wy zapamiętaliście Grzegorza Miecugowa? Czekamy na Wasze wspomnienia.