Temat w toku

Pisze o tym:

205 reporterów

Dodano:

212 materiałów

"#BrawaDlaWas, to Wy teraz ratujecie świat!". Tak dziękowaliście medykom

"Chełmno dziękuje Wam z całego serca! Jesteście niesamowici!", "najlepsze życzenia zdrowia, wytrwałości i bezpieczeństwa", "to Wy teraz ratujecie świat", "dziękujemy i nie zapomnimy". Na Kontakt 24 przesyłaliście życzenia i podziękowania dla medyków. Data jest nieprzypadkowa, 7 kwietnia przypada bowiem Światowy Dzień Zdrowia. Wielu z Was wyszło na balkony, by dołączyć do akcji #BrawaDlaWas. Były brawa i specjalnie udekorowane balkony, nie zabrakło też laurek od najmłodszych. Pokażcie nam, jak dziękowaliście personelowi medycznemu za cały trud walki z koronawirusem. Czekamy na zdjęcia, filmy i życzenia.

"#BrawaDlaWas, to Wy teraz ratujecie świat!". Tak dziękowaliście medykom

Tak dziękujecie medykom Autor: Reporterzy 24

 

O godzinie 13 wielu z Was stanęło w oknach i na balkonach i dziękowało medykom za poświęcenie i codzienną walkę.

W akcję #BrawadlaWas zaangażowały się media z całej Polski. Działanie wsparły media internetowe i drukowane Ringier Axel Springer Polska, między innymi Onet, Fakt, Newsweek, Forbes, Noizz, Business Insider, Ofeminin, Medonet, Auto Świat, Komputer Świat, Plejada, PCLab czy Przegląd Sportowy, jak również Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza, Interia, Radio ZET, RMF FM, Rzeczpospolita, redakcje wydawnictwa Polska Press oraz TVN Discovery Polska.

WIĘCEJ O AKCJI PRZECZYTACIE NA TVN24.PL

A jak Wy podziękowaliście medykom? Były brawa? A może specjalnie na tę okazję udekorowaliście swoje balkony? Pokażcie nam, jak dziękowaliście personelowi medycznemu za trud walki z koronawirusem. Czekamy na Wasze nagrania i zdjęcia.