tvnpix
Wybraliście materiał tygodnia

Bobry pokonały szaloną "elkę"! Wybraliście materiał tygodnia

W tym tygodniu najbardziej spodobały Wam się sfotografowane przez pana Marka bobry. Sesja zwierzaków na tle Stadionu Narodowego spodobała się 36 proc. z Was. Drugie miejsce (28 proc.) zajął Reporter 24, który zarejestrował "elkę" łamiącą przepisy na jednej z warszawskich ulic. Podium w tym tygodniu zamyka materiał o kierowcy, któremu udało się zatrzymać pijanego motorowerzystę (10 proc). To nagranie otrzymaliśmy od internauty Divera. Pamiętajcie, że Wy również możecie otrzymać odznakę "materiał tygodnia". Przesyłajcie swoje filmy i zdjęcia na Kontakt 24!

I miejsce: Warszawskie bobry pozują... na tle Stadionu Narodowego

To niecodzienna sesja zdjęciowa. Pan Marek podczas wieczornego spaceru nad Wisłą sfotografował parę bobrów. Zwierzęta chętnie pozowały na tle Stadionu Narodowego. Sami zobaczcie.

Czytaj więcej.

II miejsce: Nauka jazdy po wysepce. Nagranie Reportera 24

Przejazd przez wysepkę, jazda pod prąd, przekroczenie podwójnej linii ciągłej - to tylko niektóre drogowe grzechy, jakich dopuścił się kierujący... pojazdem do nauki jazdy. Z nagrania, jakie dostaliśmy na Kontakt 24, wynika, że samochodem poruszała się jedna osoba. Co oznacza, że "elka" powinna być zdjęta lub zasłonięta.

Czytaj więcej.

II miejsce: Zatrzymał pijanego, zabrał kluczyki, wezwał policję

Dzięki natychmiastowej reakcji kierowcy udało się powstrzymać dalszą jazdę pijanego motorowerzysty. Jak się okazało, przekazany policji 55-latek miał w organizmie dwa promile alkoholu. Do zdarzenia doszło w okolicach Stargardu Szczecińskiego (woj. zachodniopomorskie), a nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej.

W poprzednich tygodniach zwyciężyli:

Audi "parkujące" na innych samochodach

Superwulkan, bizony, wodospady - relacja z Yellowstone

Foka-plażowiczka z wizytą w Gąskach

Raj dla fotografów. Reporter 24 zachwycony pięknem Śnieżki

Fotorelacja z wypadku wozu strażackiego

Bitwa pór roku na zdjęciach Casimirusa

Ogromny pożar w Zelowie

Bunt parafian w Gowarczowie

Lis na zdjęciach Reporterki 24

Autor: mz/aw