Zamknięty

Pisze o tym:

235 reporterów

Dodano:

587 materiałów

Bierz, kręć i zgarnij 9 tysięcy złotych. Czekamy na nagrania!

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Obudziłeś w sobie reportera i chwyciłeś w odpowiednim czasie za kamerę? Teraz za swoje nagranie możesz dostać 9 tysięcy złotych! Wystarczy tylko, że poprzez serwis Kontaktu 24 zgłosisz swoje nagranie do kolejnej edycji konkursu "Relacja z wydarzenia". Plebiscyt jest częścią konkursu "Bierzcie i kręćcie" odbywającego się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego PKO Off Camera w Krakowie. Patronem medialnym wydarzenia jest TVN24.

"Relacja z wydarzenia" 2015 | Wideo: TVN24

 

 

W poprzednich edycjach użytkownicy Kontaktu 24 zdobywali nagrody za nagrania przedstawiające: trąbę powietrzną porywającą autobus, wędkarza uwięzionego na krze, robotników narażających życie podczas budowy molo, snowboardzistę wjeżdżającego z impetem w narciarza, akcję ratunkową na Giewoncie i wydarzenia na Ukrainie.

Teraz masz szansę i Ty! Oto harmonogram:

- uczestnicy konkursu do 12 kwietnia 2015 roku (do godz. 23:59) za pomocą serwisu kontakt24.tvn.pl zgłaszają nakręcone przez siebie relacje z wydarzeń. Materiał możesz zgłosić na dwa sposoby:

a) kliknij w znajdujący się w naszym serwisie przycisk "Dodaj wideo", a następnie zaznacz pole zgłoszenia nagrania do konkursu

b) jeżeli chcesz zgłosić zamieszczone już wcześniej wideo, zaloguj się na swoje konto, wejdź na profil oraz kliknij w konkursowy przycisk, który pokaże się po najechaniu na materiał

- spośród zamieszczonych nagrań, Jury złożone z dziennikarzy TVN24 wybierze trzy filmy finałowe

- ogłoszenie finalistów nastąpi 15 kwietnia 2015 roku

- spośród trzech finalistów, zwycięzcę wybiorą w głosowaniu internauci. Zakończenie głosowania - 27 kwietnia 2015 roku (o godzinie 23:59).

PRZECZYTAJ PEŁNY REGULAMIN KONKURSU >>>

Główną nagrodą w konkursie jest 9 tysięcy złotych. Ponadto każdy z finalistów wraz z osobą towarzyszącą ma zapewniony pobyt w Krakowie, zwrot kosztów podróży dwóch osób oraz dwa karnety upoważniające do udziału w projekcjach festiwalu (szczegółowe warunki w regulaminie konkursu).

Ogłoszenie zwycięzcy i przyznanie nagrody głównej nastąpi w trakcie festiwalu podczas gali.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego PKO Off Camera w Krakowie to impreza prezentująca i promująca polskie oraz zagraniczne produkcje kina niezależnego - obrazy autorskie, prekursorskie, nowoczesne, zaskakujące i bezkompromisowe. Ósma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 1-10 maja 2015 roku.