tvnpix
Reporter 24 ulepił bałwana , Foto: Daro

Białe południe Polski. "Jak się kładliśmy spać, nie było śniegu"

Mieszkańcy województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego w środę obudzili się w pięknej, śnieżnej scenerii. Nie kryją oni zadowolenia z urokliwych widoków. "Jest pierwszy bałwan" - napisał Reporter 24 Daro. Mnóstwo zdjęć otrzymujemy na Kontakt 24. Czekamy na więcej!

Do redakcji Kontaktu 24 napłynęło wiele zimowych zdjęć, które zostały zrobione przez mieszkańców województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Nie kryją oni zadowolenia z urokliwych widoków.

"Jak się kładliśmy wczoraj, nie było śniegu" - napisała Reporterka 24 Agata. "Mała niespodzianka po przebudzeniu"- dodał Reporter 24 Robert. "Jest pierwszy bałwan" - napisał Daro.

Jak podaje tvnmeteo.pl, to nie jest dobra informacja dla wszystkich.  Kierowców czekają trudne chwile. Na drogach będzie niebezpiecznie, bo wilgotny śnieg sprawił, że nawierzchnia jest śliska. By uprzątnąć pluchę, na jezdniach całej Polski pracuje 248 pojazdów do zimowego utrzymania dróg.

Jak poinformowali synoptycy w ciągu dnia opadów będzie przybywać. Szacują, że w środę lokalnie spadnie od 10 do 15 centymetrów.

CZYTAJ TEŻ NA TVNMETEO.PL

Autor: wd//map

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.