Temat w toku

Pisze o tym:

16 reporterów

Dodano:

16 materiałów

#bezprzerwy. Pokażcie nam Wasze plany lekcji

Jak wyglądają plany lekcji Waszych dzieci w nowym roku szkolnym? Czy mają dużo zajęć? O której godzinie kończą? Ile mają okienek? Podzielcie się z nami uwagami dotyczącymi planowania roku szkolnego 2022/2033. Czekamy na Wasze opinie i zdjęcia planów lekcji.

#bezprzerwy. Wasze plany lekcji Źródło: tvn24

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, jednak w szkołach wciąż występują te same problemy. Zabrzmiał pierwszy dzwonek, a organizacja roku szkolnego w wielu placówkach pozostawia sporo do życzenia. W szkołach brakuje nauczycieli, co wpływa też na ustalanie grafików lekcyjnych.

W TVN24 śledzimy organizację zajęć w szkołach i plany lekcji Waszych dzieci. Opisujemy pierwsze edukacyjne problemy związane między innymi z brakiem nauczycieli. Weryfikujemy treści podręczników, z których uczy się szkolna młodzież.

Chcemy sprawdzić, jak problemy organizacyjne i zmiany przepisów edukacyjnych wpłynęły na szkolną rzeczywistość.

Jak sytuacja wygląda u Was? Czy Wasze dziecko wstaje jeszcze przed wschodem słońca, by zdążyć na lekcje? Ile godzin spędza w szkole? Czy ma czas na zjedzenie posiłku? Ile czasu musi czekać na etykę czy WF? A może chcecie pokazać, jak to wygląda z perspektywy nauczycieli?

Czekamy na Wasze komentarze i zdjęcia planów zajęć.

CZYTAJ TEŻ: Lekcje od 7.05. Syn dojeżdża godzinę do szkoły, wstaje o 4.30. "To szkoła czy kopalnia?

Matematyka w porze dobranocki. Dlaczego to spotyka wasze dzieci?