Aktualizacja:

APEL o POMOC i WSPARCIE dla Daniela Lewińskiego

Apel o pomoc dla Daniela Lewińskiego

"Nazywam się Daniel Lewiński, mam 33 lata. Cierpię na rzadkie, do tej pory niezdiagnozowane schorzenie, polegające na zaniku kostnym, w wyniku którego doznałem już między innymi samoistnego, patologicznego złamania kości udowej.

W czerwcu 2007 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy kości. Jak się później okazało – już po zastosowanym leczeniu na raka – diagnoza ta była błędna, bo wynik biopsji, który wskazał raka oparty był nie na moim materiale, lecz pochodzącym od innego pacjenta.
Przeszedłem leczenie chemioterapią, jak również kilka operacji w tym wycięcie 25 cm kości udowej z otaczającymi ją mięśniami i zastąpieniem jej endoprotezą. Podczas leczenia zostałem dodatkowo okaleczony. Uszkodzono mi kolano czego efektem jest sztywna noga. Obecnie mam zmiany w drugiej nodze jak i całym szkielecie (rozmiękczanie kości). Poruszałem się do niedawna o kulach, obecnie mój towarzysz – ból – zmusił mnie do korzystania z wózka inwalidzkiego.

Moja choroba, która została błędnie zdiagnozowana, cały czas postępuje. Dlatego też wymagam dalszej diagnozy przyczyny mojego złego stanu zdrowia oraz specjalistycznego leczenia jak i stałej indywidualnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna i poza moim zasiegiem finansowym.

Posiadam wstępny kosztorys tygodniowego pobytu w szpitalu (Universitatsklinikum) w Munster, którego celem jest przeprowadzenie specjalisztycznej diagnostyki.
Na dzień dzisiejszy kwota jaką muszę posiadać, aby rozpocząć diagnozę, to 7.000 Euro.
Dlatego zwracam się do wszystkich Ludzi Dobrej Woli o każdą pomoc finansową, w celu ratowania mojego zdrowia i życia.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LEWIŃSKI, 230 wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia.

Ponadto od 26. stycznia 2012 roku działa sms-owe wsparcie mojego leczenia. (SMS na numer 7255 o treści serce.daniel).

 

Natomiast, od dnia 29. stycznia 2012 roku na moim blogu umieszczona jest internetowa możliwość wspierania mojego leczenia za pomocą przelewów PayPal.
[System ten pozwala na dokonanie przelewów za pomocą karty kredytowej (VISA, Mastercard, itp.) lub też za pośrednictwem specjalnego konta, skonfigurowanego wcześniej. Korzystanie z systemu jest całkowicie darmowe dla ofiarodawcy, a wpłatę można dokonać z każdego miejsca na kuli ziemskiej - pod warunkiem dostępu do Internetu i posiadania karty. umożliwiającej płatności przez internet].

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję."- Daniel Lewiński

Materiał pochodzi ze strony:

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA

 Zródło:Blog Daniela http://wpotrzaskuchoroby.lifesaversblog.com/

Pierwotnie opubikowany na: http://www.bezjarzmowie.info.ke/test/?p=2471

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.