tvnpix
Foto: Katarzyna

"A u nas śnieg!". Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

"Zima wróciła" - piszecie na Kontakt 24 i przesyłacie zdjęcia z Waszych miejscowości. To znak, że na wiosnę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jak informuje tvnmeteo.pl, w ciągu dnia powinniśmy jednak spodziewać się deszczu. Jak jest u Was? Zima czy wiosna? Czekamy na Wasze zdjęcia.

 

 

 

Najlepsze wiadomości pogodowe synoptycy kierują do mieszkańców Polski wschodniej, południowej i centralnej. Piątek zapowiada się pochmurnie, ale niebo może się przejaśniać. Natomiast mieszkańcy północy, zachodu oraz Wielkopolski, Kujaw i okolic Olsztyna nie będą mieli tyle szczęścia. W tych rejonach prognozowany jest deszcz.

Temperatura powietrza w piątek dla ciepłolubów zapowiada się obiecująco. Najchłodniejszy dzień czeka przebywających w okolicach Suwałk, Białegostoku oraz Rzeszowa. Natomiast najwyższe wartości na termometrach zanotujemy we Wrocławiu. Będzie tam nawet 8 st. C.

Aktualną prognozę pogody czytaj na tvnmeteo.pl

A jak wygląda u Was piątek? Macie za oknem wiosnę czy jednak śnieg przykrył krajobraz? Czekamy na Wasze zdjęcia. Dołączcie do gorącego tematu z relacjami pogodowymi Reporterów 24!

 

Autor: //aw Źródło: tvnmeteo.pl