MATERIAŁ INTERNAUTYNIEZWERYFIKOWANE

27-letni bandyta przed obliczem prokuratora

W niedzielę 5 grudnia 27-letni bandyta który 3 grudnia jadąc samochodem droga wojewódzka Sieradz-Burzenin spowodował śmiertelny wypadek w którym zginął 13-letni chłopiec.

 

W niedzielę 5 grudnia 27-latek który w piątek spowodował wypadek w którym zginął 13-letni chłopiec stanął przed obliczem prokuratora.

Zduńskowolanin został przewieziony do prokuratury o godzinie 10, przesłuchanie sprawcy śmiertelnego wypadku trwało bardzo krótko gdyż już po 30 minutach sprawca wypadku opuścił budynek prokuratury.

Jeszcze dziś lub jutro kierowca który spowodowało ten tragiczny wypadek będąc pod wpływem alkoholu stanie przed sądem który podejmie decyzje czy sprawca tego tragicznego wypadku najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym.

To można nadmienić iż kierowcy który spowodował ten wypadek grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy prokurator Jolantę Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, …. Podejrzany w żaden sposób nie odniósł się do okoliczności zdarzenia, nie wyjaśnił, nie wskazał, dla tego być może czynność trwała dość krótko, bowiem nie było odniesienia do żadnych elementów, w jaki sposób znalazł się w pojeździe, dlaczego doprowadził do takiego zdarzenia.