Zamknięty

Pisze o tym:

89 reporterów

Dodano:

112 materiałów

23. finał WOŚP i "Światełko do nieba"

W niedzelę o godzine 20 zakończył się 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy symbolicznym światełkiem do nieba. Po raz kolejny blisko 120 tysięcy wolontariuszy w wielu polskich miastach zbierało pieniądze na cele charytatywne. W tym roku organizator postanowił, że głównym celem będzie "podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów".

Foto: kistry | Wideo: TVN 24

 

Mimo że dotychczas, w ciągu 22 finałów, WOŚP zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medyny ponad 590 mln zł., samo wydarzenie budzie wiele emocji. Niektórzy uważają, że cel akcji jest szczytny i chętnie wrzucają pieniądze do puszek wolontariuszy, otrzymując w zamian symboliczne serduszko-naklejkę. Inni unikają wolontariuszy uważając, że tak naprawdę pieniądze nie są wydawane tak, jak deklaruje organizator.

A jakie jest Wasze zdanie? Wspieracie Orkiestrę, czy nie wrzucacie pieniędzy do puszek? Czekamy na Wasze opinie i relacje na zdjęciach i filmach. Pokażcie nam jak Orkiestra gra w Waszych miastach.