użytkownik niezalogowany
Autor:kwakii
Aktualizacja:

2 ciała Lecha Kaczyńskiego

Tygodnik "Najwyższy Czas" wszedł w posiadanie tajnych zdjęć z miejsca katastrofy prezydenckiego Tu-154. Na zdjęciach są podobno wyraźnie widoczne zdjęcia ciał ofiar. Ponad 100 zdjęć wykonanych tuż po katastrofie wykonał oficer FSB zdobył polski wywiad, a gazecie rzekomo miał je przekazać oficer Agencji Wywiadu. Na zdjęciach wykonanych o godzinie 12:52 polskiego czasu widać podobno ciało Prezydenta: Zwłoki są w stanie zbliżonym do nienaruszonego. Gdyby nie oderwana noga, Lech Kaczyński wygląda, jakby spał.

W tym miejscu należy przypomnieć informację gubernatora obwodu smoleńskiego, jakoby zwłoki Lecha Kaczyńskiego odnaleziono i zidentyfikowano dopiero po godz. 16:00.

 

Jednak istnieje też druga wersja odnośnie ciała Prezydenta, którą przedstawiali posłowie PiS obecni na miejscu tragedii 10 kwietnia wieczorem: Zwłoki prezydenta były zmasakrowane. Noga i ręka były oderwane od korpusu – wspominał jeden z posłów, odmawiając podania do publicznej wiadomości dalszych szczegółów.

 

"Najwyższy Czas" jednocześnie nie publikuje omawianych zdjęć, więc musimy wierzyć na słowo.

 

Która wersja jest prawdziwa? Ktoś musi kłamać, bo zwłoki same by się nie zmasakrowały. W jakim stanie były od początku? Dlaczego ktoś ujawnia dziennikarzom takie zdjęcia i informacje?

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.