MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

10 tysięcy złotych dla zwycięzcy konkursu na hasło reklamowe lubelskiego dealera Hondy CRH Auto

„Kupując dziś Hondę w CRH Auto wjeżdżasz w przyszłość” - to hasło, które zdaniem komisji konkursowej zasłużyło na zwycięstwo.Dziesięć tysięcy złotych w konkursie na najlepszy slogan lubelskiego dealera Hondy CRH Auto wygrał Andrzej Pastuszak, inżynier mechanik z Lublina.

- Czasami biorę udział w podobnych konkursach, ale pierwszy raz moją kreatywność docenił właśnie dealer Hondy. Hasło wymyśliłem samodzielnie. Byliśmy z żoną bardzo mile zaskoczeni wygraną. Nagrodę przeznaczymy na podreperowanie domowego budżetu. Planujemy także zagraniczną wycieczkę – mówi Andrzej Pastuszak, zwycięzca konkursu.

Do końca ubiegłego roku klienci salonu CRH Auto mieli możliwość wykazania się pomysłowością
i zdobyć 10 tys. zł. Wystarczyło zaproponować hasło reklamowe, zawierające w treści słowa CRH Auto oraz Honda.

- Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Zebraliśmy 105 propozycji sloganów reklamowych. Po długich dyskusjach, komisja konkursowa wybrała najlepszą z nich. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ nasi klienci byli bardzo kreatywni - mówi Wiesław Mrozowski, prezes Zarządu CRH Auto.

Firma CRH Auto jest obecnie jedynym autoryzowanym salonem i serwisem Hondy w Lublinie. Znajduje się w pierwszej dziesiątce w rankingu sprzedaży salonów samochodowych sieci dealerskiej Hondy w Polsce.