Temat w toku

Pisze o tym:

1555 reporterów

Dodano:

2910 materiałów

Teraz wiosna! Wasze relacje

Dni stają się coraz dłuższe, o poranku wita nas śpiew ptaków, na drzewach pojawiają się pierwsze pąki, a z ziemi nieśmiało zaczynają się wyłaniać kwiaty - tak, to już wiosna! W tym roku scenariusz nie mógł być inny, choć zdarzały się anomalie pogodowe. Reporterzy 24 natrafiali na oznaki wiosny, ale w międzyczasie mogli też ulepić bałwana, bo śniegu nie brakowało. Jak Was prezentuje się wiosna? Czekamy na Wasze relacje!

Teraz wiosna! Wasze relacje

Nadeszła wiosna Autor: Reporterzy 24

 

W poniedziałek, 20 marca, przywitaliśmy astronomiczną wiosnę, a już 21 marca powitaliśmy wiosnę kalendarzową. Z każdym dniem słońce świeci coraz dłużej, a świat zaczyna nabierać kolorów.

Okres wiosenny to również dużo wyższe temperatury i gdy wydawało się, że nowa pora roku rozgościła się na dobre, to zima nie dawała za wygraną. W niektórych regionach Polski zrobiło się wręcz biało. Mimo chłodniejszego niż zwykle maja, wiosną można oddychać już pełną piersią.

 

Oficjalnie wiosnę pożegnamy 22 czerwca. Tego dnia nastąpi kalendarzowe lato, a wraz z nim zbliżające się wielkimi krokami wakacje.

Zachęcamy Was do dzielenia się z nami swoimi wiosennymi relacjami. Dołączcie do naszego gorącego tematu.