• Redakcja Redakcja

  Śnieg, błoto i zaspy. Wasze relacje z dróg

  "Nawet drogi krajowe wyglądają dramatycznie" - alarmował internauta coolbee. W Wielkanocny Poniedziałek zmotoryzowani zmagali się z wyjątkowo trudnymi warunkami - nieodśnieżone drogi czy zalegające na nich błoto pośniegowe. Widać to na zdjęciach i filmach zamieszczanych przez Reporterów 24 w naszym serwisie.


  ZOBACZ TEŻ: "Sypany poniedziałek". Zakopana Polska na Waszych zdjęciach

  Jak poinformowała po godz. 20 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wszystkie drogi krajowe są przejezdne i pracuje na nich 114 pojazdów do zimowego utrzymania.

  GDDKiA przestrzega przed zalegającym na jezdniach błotem pośniegowym, które utrudnia jazdę na drogach województw: warmińsko-mazurskiego (droga ekspresowa S22 i drogi krajowe nr 16, 65 i 22) oraz pomorskiego na drodze nr 22.

  Śnieg lub śnieg z deszczem nie pada jedynie na terenie województw: świętokrzyskiego, opolskiego i lubuskiego.

  Śliskie drogi i opady

  Warunki drogowe w nocy będą bardzo trudne. Spodziewamy się kolejnych opadów śniegu, dosypie nawet 5 cm śniegu w północno-wschodniej Polsce. Mniej intensywnie będzie padać w centrum i na południu.

  Na północnym-zachodzie kraju mgły będą ograniczać widoczność nawet do 200 metrów. Będzie się osadzać szadź. Będzie bardzo ślisko a widoczność będą ograniczać opady śniegu.

  Czytaj więcej na tvnmeteo.pl

  Autor: kde//tka

Dodaj komentarz

Komentarze (5)

 • Marian ~Marian
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 02.04.2013 00:31

  Jestem bardzo zadowolony z pracy drogowców
  Drogi czarne i bezpieczne.
  Dziękuję wam za owocną pracę.

 • qwertuimnbvc ~qwertuimnbvc
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 01.04.2013 18:26

  TRD~TRD

  Spokojnie w takich warunkach można jechać 50-60km/h Wczoraj wyprzedzałem kierowcę w dobrym aucie , który jechał 30 blokował wszystkich. Taką jazdą zmuszał do niebezpiecznego wyprzedzania innych.


  Ha Ha, może to był ten sam :)
  Ja również obok niego lub podobneg przejeżdżałem, co jechał ledwo 30km/h swoim, widać, że prawie nowym, BMW na krajowej siódemce :)

 • TRD ~TRD
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 01.04.2013 13:13

  Spokojnie w takich warunkach można jechać 50-60km/h Wczoraj wyprzedzałem kierowcę w dobrym aucie , który jechał 30 blokował wszystkich. Taką jazdą zmuszał do niebezpiecznego wyprzedzania innych.

 • gosc ~gosc
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 01.04.2013 10:38

  Ktos ma tu nierowno pod kopula. Nie widze aby jezdzilo sie fatalnie. Koles jedzie 60 km/h i to ma byc zle?? Jakby jechal 20 km/h albo wcale to byloby fatalnie. Dziennikarze to chyba nie rozumieja tematu i zamiast pisac takie pierdoly niech lepiej odsnieza swoje samochody bo napisza ze zima zaskoczyla kierowcow xD xD xD

 • ble ~ble
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 01.04.2013 10:05

  jezdzi sie swietnie, uwielbiam takie warunki drogowe...mozna troche poszalec na parkingu i szkolic swoje umiejetnosci panowania nad samochodem w poslizgu.
  co do drog, jesli sa biale wszyscy jada jakos wolniej, bezpieczniej. z malej predkosci maly wypadek - z duzej predkosci, czyt. mokrej drogi duzy wypadek.

Na antenie

Proszę zainstalować Flash Player'a i włączyc obsługę JavaScript.
Kliknij aby ściągnąć.

Informacje

zobacz wszystkie informacje»

Forum

Proszę zainstalować Flash Player'a i włączyć obsługę JavaScript.
Kliknij aby ściągnąć.