Temat w toku

Pisze o tym:

40 reporterów

Dodano:

49 materiałów

Smakołyki na stołach, kolorowe pisanki, cukrowe baranki. Wielkanoc u Reporterów 24

Domowe wędliny, babki drożdżowe, mazurki, ale przede wszystkim mnóstwo jaj - w majonezie, faszerowanych, czy też jako dodatek do zup. Bez tych smakołyków wielu z nas nie wyobraża sobie świąt Wielkiej Nocy. W naszym gorącym temacie czekamy na zdjęcia Waszych kulinarnych sukcesów. Pokażcie nam swoje wielkanocne stoły, a także koszyczki ze święconką. A może przygotowaliście specjalne dekoracje? Nimi również się pochwalcie.

Wielkanoc u Reporterów 24

Wielkanoc u Reporterów 24 | Wideo: tvn24

 

Wielkanoc to najważniejsze chrześcijańskie święto, które kończy okres Wielkiego Postu.

W czasie świąt wielkanocnych bardzo istotną rolę odgrywa śniadanie. A na nim nie może zabraknąć przede wszystkim jaj pod różną postacią - w majonezie, faszerowanych, jako dodatek do dań. Na stołach gości też żur, barszcz biały, bądź zupa chrzanowa z jajkami i białą kiełbasą.

A na deser coś słodkiego - babka drożdżowa, mazurek, rolada oraz baranek. Zdjęcia, po obejrzeniu których niejednemu ślinka pocieknie, zobaczycie w naszym artykule: Stół pełen pokus. Reporterzy 24 chwalą się świątecznymi wypiekami.

A jak jest u Was? Czego nie może zabraknąć na Waszych stołach? Co znalazło się w Waszych święconkach? Kiedy zaczęliście przygotowania do świąt? Czekamy na Wasze fotografie, nagrania i komentarze. Dołączcie do naszego gorącego tematu.