tvnpix
Foto: Waldek Z.

Ścięty słup, uszkodzony dom. Ciężarówka wypadła z drogi

Samochód ciężarowy wypadł z drogi krajowej 91, ściął słup energetyczny, uszkodził dom i zatrzymał się na jednej z posesji w miejscowości Kamieńsk (woj. łódzkie). Informację i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24 od Waldka.

Chociaż sytuacja wyglądała na groźną, policja zakwalifikowała ją jako kolizję. - Około godz. 23 we wtorek 63-letni kierowca samochodu ciężarowego, który jechał drogą krajową 91 w kierunku Łodzi, nie dostosował prędkości do warunków na drodze - relacjonowała podkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Uszkodził ogrodzenia, elewację i balkon

Jak tłumaczyła policjantka, ciężarówka zjechała z drogi, uderzyła w słup energetyczny przy drodze, a następnie kolejno w ogrodzenia dwóch sąsiadujących posesji. - Dodatkowo samochód uszkodził elewację oraz balkon jednego z nich - mówiła.

Jak dodała rzeczniczka, nie ma poszkodowanych, a 63-letni kierowca był trzeźwy. - Policja zatrzymała dowody rejestracyjne ciągnika i naczepy. Kierowca dostał 500 złotych mandatu i 6 punktów karnych - podsumowała podkom. Wlazłowska.

Autor: kab//popi

Komentarze (4)

Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.
  • Udostępnij komentarz w:
+ Dodaj komentarz
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.