• rami ~rami
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:57

  Nie ma znaczenie czyją własnością jest przedmiot użyty do popełnienia przrestępstwa - powinien przepadać jak w innych przypadkach już dziś określanych przez KK , gdzie też własność jest bez znaczenia. Przestępca popełniając czyn karalny z reguły naraża swoja rodzinę na straty finansowe , moralne , towarzyskie i w przypadku zajęcia samochodu sprawa wyglądałaby tak samo. Np.legalnie posiadana broń użyta w napadzie nie jest zwracana przestępcy ani jego rodzinie. A samochód to mordercza "broń" w rękach pijaka lub ćpuna !!

  irasiad~irasiad

  BZDURA !!!! często samochód jest spłacany kosztem CAŁEJ RODZINY a "pan domu" nie dość że pije to jeszcze okradał by rodzinę a co z samochodami śłuzbowymi ,autobusami, prawo ma być równe dla wszystkich takie coś mógł wymyśleć tylko BYLEJAKI poseł po to żeby znowu zaistnieć.

 • Gosc ~Gosc
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:57

  Hmm, ciekawe jak poczuje sie właściciel zabranego samochodu, jeśli okaże się, że po pijaku prowadziłą osoba, której "użyczył" swojego samochodu. Czy ustawa przewiduje co zabrać pijanemu kierowcy nie swojego samochodu?

 • nick ~nick
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:57

  Zabierac!!! ,wowczas kazdy bedzie pilnowal swojej maskotki. LUDZIE PRZESTANA GINAC PRZEZ ALKOHOLIKOW !!!! DOSC OKALECZONYCH NA CALE ZYCIE!!! iI jeszcze: przykrecic srube,wprowadzidzic lad i porzadek bo jak widzimy w krajach demokracji wolni sa lobuzy.Ludzie boja sie wyjsc na ulice bo za nic moze oberwac lub stracic zycie, gwalty na kobietach i dzieciach !!! LUDZIE czyz o taka Wolnosc nasi ojcowie i dziadowie walczyli ? Demokracja i wolnosc dla ludzi prawych !!! A co do Pana Darka :dobrze by bylo by propagowal Pan Drogi Panie wartosci !!! Prosze nie wciagac do tradycji alkocholu.Dlaczego bierzecie zle przyklady z innych krajow !!! A niech sobie Francuzi jezdza po pijaku w ich kraju. ZERO alkoholu i basta !!! Wybieraj albo jazda albo woda ! A jak woda to na piechotke azeby wywietrzaly procenty i dla neuronow dobrze zrobi ! Nalezy zaprzestac poblazania. Spojrzcie prawdzie w oczy i badzcie obiektywni.Zaloze sie ze nie ucierpieliscie w zadnym wypadku i nie wiecie jak wyglada cierpienie spowodowane akoholem w przeciwnym razie dyskutowali byscie inaczej.Nic straconego postawcie sie przez chwile na miejscu poszkodowanych,wyobrazcie sobie waszych bliskich na wozkach inwalidzkich...No co ?! jezdzic czy pic?

 • REO ~REO
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:56

  Nie zabierać a ZŁOMOWAĆ z definicji pojazd prowadzony w stanie wskazującym (alkochol, narkotyki) nie zależikto jest właścicielem. To tak jak z pistoletem, maczetą, nożem - potencjalne/faktyczne zagrożenie. Wydzielić na wzór Anglii jednostki.

 • KAN18 2013 ~KAN18 2013
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:56

  Propozycja troche glupia ,mysle ze chyba najlepsza by byla taka jak jest u nas w Petrh w Western Australi jedziesz po pijaku auto na 28dni na parking koszt 2tys dollarow mandat minimum $600 i prawko na min. 6 miesiecy..

 • mich ~mich
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:54

  A ja przeciw. Można zabrać prawo jazdy, żeby nie mógł więcej prowadzić, ale nie można mu zabrać jego własności. To już podchodzi pod kradzież.

 • Kononowicz ~Kononowicz
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:53

  I nie bdzie już niczego, Solidarnej Polski też po wyborach

 • fghj ~fghj
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:50

  i odbierac mandat Poselski pijanym posłom - dozywotnio

 • xoom ~xoom
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:46

  Jestem za. Zabierać pijusom samochody niech jeżdzą tramwajem , autobusem , albo chodza nagrzani na piechotę i nie ma znaczenia czy auto jest na pijaka czy na kogoś z rodziny mam kuzyna w ktorego auto wjechał pijus dlatego nie mam litości.

 • smart ~smart
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 18.04.2013 13:44

  No właśnie, ja trż zwykłem do posiłku wypijać pół literka wódeczki, i co też mam emigrować z tego kraju? ---- sarkazm

Na antenie

Proszę zainstalować Flash Player'a i włączyc obsługę JavaScript.
Kliknij aby ściągnąć.

Informacje

zobacz wszystkie informacje»

Forum

Proszę zainstalować Flash Player'a i włączyć obsługę JavaScript.
Kliknij aby ściągnąć.