• Zachowanie Toruńskiej Straży Miejskiej W Toruniu wobec Niewinnego Człowieka


  to tylko wycinek z całego materiału, wszystko natomiast znajduje sie na stronach podanych wyżej cały materiał to ok.40min

  http://www.youtube.com/user/teamtytan wszystko znajduje sie w jakosci HD na profilu tego pana. Straz Miejska w toruniu pobiła przechodnia tutaj również dodatkowe info: http://torun.naszemiasto.pl/artykul/1823774,straz-miejska-w-toruniu-gorzej-jak-bydlaki-wideo,id,t.html#5312cb739b590c3d,1,3,60

Dodaj komentarz

Komentarze (26)

 • paw ~paw
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 29.06.2013 11:23

  jak mial złamany palec to tylko wina jego nieudolności

 • zg2532 ~zg2532
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 11.06.2013 20:27

  JANIE WIDZĘ ŻADNEGO PRZEKROCZENIA UPRAWNIEŃ ZE STRONY STRAŻNIKÓW

 • sados ~sados
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 27.04.2013 17:26

  prosze o materiał!

 • Rafał ~Rafał
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 24.04.2013 13:38

  Przyłączam się do prośby o materiał!

 • TediBlue ~TediBlue
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 24.04.2013 12:57

  To jest znieważające, jestem zdegustowany. Jak wogóle można tak potraktować człowieka? Moi drodzy pamiętajmy, że prawda leży po środku, a co za tym idzie, musicie wiedzieć, że system kreuje takie potwory, które za nic w świecie nie dbają o zwykłego obywatela. Ci dostaną karę to przyjdą następni i tak będzie w kółko. O wielu historiach jescze nie słyszeliście, biedni ludzie którzy zapłacili już taka karę, i do tego muszą siedzieć cicho. Wierzę jedynie w telewizję bo to tylko ona moża pomóc nam "młodym" wygrać z tymi bandytami. Ludzie starszej daty zastanówcie się, po co na murach widnieją różnego rodzaju napisy ubliżające policji? to nie jest jakiś trend... to po prostu głosy ludzi którzy wiedzą i widzieli lub brali udział w takich sprawach jak ta uchwycona dzisiaj kamerą.

  Pozwolę sobie zacytować słowa pewnej piosenki:

  "To złe miejsce zły czas, UCIEKAJ raz raz, są za Tobą ej, chcą zatrzymać Ci serce, to złe miejsce i czas UCIEKAJ raz raz"

  Pozdro dla prawdziwych i piona z fartem, oczy szeroko otwarte.
  NAGŁAŚNIAĆ!

 • Tomasz ~Tomasz
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 23.04.2013 22:46

  jak najbardziej przyłączam sie z prośbą o nagłośnienie tego zdarzenia i rzetelną relacje

 • Polska ~Polska
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 23.04.2013 21:30

  Również proszę o materiał

 • ads ~ads
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 23.04.2013 20:33

  również proszę o materiał

 • ktos_z_polski ~ktos_z_polski
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 23.04.2013 18:18

  Proszę o materiał w telewizji.

 • Aceton ~Aceton
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 23.04.2013 05:02

  Sprawa bulwersująca i zasługująca na wyjaśnienie. Ostrzegam przed mataczeniem SM i naginaniem prawdy- oni to lubią. Pewnie służbiście ze SM obrzucą gipsem palce, że niby ma połamane (bo na filmach z YT jakoś nie widać, żeby ktoś zwijał się z bólu. Cała ta sprawa może miec zaskakujący finał, bo jeśli rzeczywiście zatrzymany facet szedł sobie spokojnie i nie słyszał poleceń SM, bo miał słuchawki na uszach, to SM zatrzymując go w agresywny sposób, mogła przekroczyć kompetencje. Poza tym gość mówi, że miał plecak i "dorobek połowy swojego życia", więc gdy służbiści rzucili się na niego, mógł się wystraszyć, że ktoś chce mu ten plecak ukraść i mógł przywalić napastnikowi. Kwestia do rozstrzygnięcia. Mam nadzieję, że znajdzie się jakieś oko kamery, które zarejestrowało owe zdarzenie. Żyjemy w świecie monitoringu- każdy nasz krok jest nieświadomie monitorowany! Coś musi się znaleźć! Prosze o naświetlenie sprawy, ale prosze również wziąć pod uwage to, iż SM ulepiła już jakąś historyjkę i pewnie będzie mataczyć. Przyłączam sie do apelu o rozwiązanie tworu zwanego Strażą Miejską. Zaoszczędzone pieniądze wolałbym przeznaczyć na Straż Pożarną- cieszącą się zaufaniem i profesjonalizmem wśród obywateli, a będącą spychaną na drugi plan przez włodarzy miast.