• Wypadek 3 aut na trasie Pakość - Inowrocław (kuj-pom)


    wypadek na trasie Pakość-Inowrocław (kuj-pom). udział brąły 3 auta. jedno na dachu w które uderzył następny pojazd, 3 auto wylądowało w polu

    wypadek na trasie Pakość-Inowrocław (kuj-pom). udział brąły 3 auta. jedno na dachu w które uderzył następny pojazd trzecie auto znalazło sie w polu.

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

  • OBSERWATOR ~OBSERWATOR
    zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 26.01.2012 01:18

    OSOBOWE BMW 3 KTÓRE JECHAŁO Z NADMIERNĄ PRĘDKOŚCIĄ 160-180Km/h, NA TRASIE: PAKOŚĆ-INOWROCŁAW, NA WYSOKOŚCI KOŚCIELCA, NA ŁUKU DROGI UDERZYŁO W STOJĄCE NA SKRZYŻOWANIU I OCZEKUJĄCE NA WJAZD VOLVO PO CZYM PRZELECIAŁO PRZEZ RÓW I ZNALAZŁO SIĘ W POLU DALEKO OD DROGI. W WYNIKU ZDERZENIA AUTO OSOBOWE M-KI: VOLVO S-40 DACHOWAŁO I ZNALAZŁO SIĘ OK. 12m DALEJ NA PRZECIWNYM PASIE RUCHU, NA DACHU. W LEŻĄCE NA DACHU AUTO, WJECHAŁ POJAZD M-KI: WV. GOLF III. KIEROWCA I PASAŻER LEŻĄCEGO W POLU BMW, PRZED PRZYJAZDEM POLICJI DŁUGO WALILI PIĘŚCIAMI W LICZNIK, ABY ZBIĆ NA NIM ZATRZYMANĄ NA WSKAZÓWCE PRĘDKOŚĆ. KIEROWCA BMW BYŁ NAJPRAWDOPODOBNIEJ PIJANY ALE ZAMIENIŁ SIĘ PRZED PRZYJAZDEM POLICJI MIEJSCAMI. KIEROWCA VOLVO DOZNAŁ POWAŻNYCH OBRAŻEŃ CIAŁA I W CIĘŻKIM STANIE ZOSTAŁ PRZEWIEZIONY DO SZPITALA W INOWROCŁAWIU.

Podobne materialy