• Tragiczny wypadek, wbił się w Budynek Apteki . 1 Osoba zgineła

  Tagi: policja, wypadki

  Kierowca uciekł z miejsca wypadku, a dwie osoby w stanie ciężkim trafiły do szpitala.

  Piesi i sprzedawcy pobliskich sklepów usłyszeli tylko potężny huk... Potem było już po wszystkim...Do wypadku doszło na Placu Tuwima w Wałbrzychu a skrzyżowaniu ulic A. Mickiewicza i T. Kościuszki w Wałbrzychu  ... Kierowca BMW uderzył w mur apteki, potrącając pieszego, który w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Zakleszczonego psażera BMW wyciągali strażacy i w stanie ciężkim przewieziono go do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Jak mówi Magdalena Korościk z wałbrzyskiej policji przyczyną wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Sprawę bada policja.

  Nie wiadomo kto prowadził BMW i jak doszło do wypadku. Policja prosi o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub rozpoznają samochód

   

  23 – latek nie żyje. Pasażer BMW, które dziś rano uderzyło w mur apteki w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

  Z informacji jakie uzyskaliśmy ze Specjalistycznego Szpitala im. Sokołowskiego lekarzom nie udało się uratować mężczyzny. 23 – latek jak mówią lekarze miał uraz wielonarządowy. Pasażer BMW, którego w stanie ciężkim zabrano do szpitala jest w trakcie diagnostyki w wałbrzyskim szpitalu im. Alfreda Sokołowskiego.

  Policja prosi o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub rozpoznają samochód. 

   

   

   

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

 • wkurzony ~wkurzony
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 19.09.2011 22:41

  dać debilom szybsze auta.........dresiarze

Podobne materialy