Dodaj komentarz

Komentarze (22)

 • sylwek raciborz ~sylwek raciborz
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 04.11.2011 12:49

  Wyrazy współczucia szacun

 • rzadki ~rzadki
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 06.12.2010 13:14

  żal jurka dobry człowiek był z niego , wieczne spoczywanie dla niego.

 • zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 06.12.2010 12:02

  wkurzony_kierowca~wkurzony_kierowca

  Kolego badman, gratuluję podzielności uwagi i kręcenia filmu komórką, równocześnie prowadząc samochód. Nie wiem jak nazwać kogoś, kto aby zaistnieć na Kontakt TVN24, naraża bezpieczeństwo swoje i innych. Bo chyba nie masz auta z kierownicą po prawej stronie? To dzięki tobie i tobie podobnym stałem dzisiaj w potężnym korku w stronę Katowic, mimo że wszystkie pasy ruchu były wolne. Mam nadzieję, że kiedyś w końcu ktoś wlepi ci porządny mandat, o ile wcześniej nie wjedziesz komuś w bagażnik.


  Jeśli kolego masz taką podzielność uwagi, że nie potrafisz zrobić kilku rzeczy na raz to zastanawiam się jak włączasz kierunkowskazy i przełączasz wycieraczki... jeśli naraziłem Twoje bezpieczeństwo to przepraszam, mogłeś zjechać na pas awaryjny i wyprzedzić 4 kilometrowy korek poboczem a nie jechać w kolumnie 5 km na godzinę razem ze mną i innymi ludzmi. Ja również się spóźniłem do pracy i spóźniam się czasami jak jadę za takimi kierowcami jak Ty- jadącymi lewym pasem 60 km/h i nie widzącymi nic poza maska swojego samochodu. Pomyśl zanim coś skomentujesz i wyładujesz swoje frustracje...

 • johnny ~johnny
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 03.12.2010 23:15

  niech dobiorą się do tyłków prezesurze z maspexu, którzy odpowiadają za ten wypadek , gdyż to oni tną koszty i wypuszczają swoje tiry na łysych oponach i przeciążone.

 • ŚLEPY ~ŚLEPY
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 03.12.2010 22:54

  Wyrazy współczucia dla całej rodziny znajomych i wszystkich którzy znali pana S.P JURKA!!!!:(((((

 • ślepy ~ślepy
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 03.12.2010 22:45

  Kolego pies psu ogona nie ugryzie i inspekcja też na magazyny nigdy nie zagości bo przecież oni z magazynów żyją. To jest jedna wielka MAFIA a kierowcy i pracownicy na magazynach to dla nich śmieci. [ TAKĄ CHCEMY MIEĆ POLSKĘ} niestety.

  ANONIMOWY24~ANONIMOWY24

  To prawdopodobnie (a wnioskuje to po napisie na boku jednego z nich FM LOGISTIC) były samochody z tzw. Magazynu Centralnego z Tomaszowa Mazowieckiego i wiozły towar (art. spożywcze, soki, cukier, czekolady, mąke, olej, napoje, alkochol itp) do jednego z Carrefoura. Pracowałem w Carrefurze i wiem w jaki sposób są ładowane takie samochody - NIE MAJĄ ŻADNYCH ZABEZPIECZEŃ PRZEWOŻONEGO ŁADUNKU albo jak mają to są to tylko cienkie tyczki rozporowe (1sztuka na auto a palet jest ok 33szt) - ale takie tyczki to rzadkoć. Jedynym zabezpieczeniem przewożonego towaru jest sucha podłoga tira (o co w zimie trudno) i palety stojace na podłodze. Tylko tyle. Towar na paletach jest ułożony i ofoliowany W TRAGICZNY, KATASTROFALNY, SPOSÓB. Stojąca paleta potrafi się SAMA PRZEWRÓCIĆ bo tak jest ułożony i zafoliowany znajdujący sie na niej towar. Prawie zawsze sposób paletowania jest taki sam : lekkie rzeczy takie jak makaron, zupki w proszku itp. układany jest na dole palety a cieżki towar np. oleje bezposrednio na nich. Nie piszę już o CIAGŁYM przekraczaniu dopuszczalnej wysokosci palet. PALETY SĄ UKŁADANE NA WYSOKOŚĆ 2,5-3,5 METRA WYSOKOŚĆI !!!.

  ZAPRASZAM INSPEKCJE PRACY DO CARREFURA na !!! NIEZAPOWIEDZIANĄ KONTROL !!! i DO MAGAZYNÓW CENTRALNYCH W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM oraz PIOTRKOWIE bądż BEDZINIE !!!!


 • vika ~vika
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 03.12.2010 22:07

  wyrazy współczucia niech odpoczywa w spokoju:(( (*)

 • a ~a
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 03.12.2010 21:59

  dokładnie to nasz jurek z maspexu .znałem tego gościa

 • johnny b ~johnny b
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 03.12.2010 21:35

  Jurek nasz Jurek :( [*]

 • UCHO ~UCHO
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 03.12.2010 20:25

  dzisiaj tam jechałem po fakcie z kolego tirem nic tylko współczuć rodzinie niech spoczywa w pokoju koledzy tir uważajcie na siebie UCHO

Podobne materialy