• ~Pezik ~Pezik

  budowa wiaduktu ul. Gierdziejewskiego

  Tagi: ursus

  Według artykułu z dnia 04.01.2012 w okolicach końca kwietnia 2012 powinien zostać do użytku wiadukt łączący Ursus z ulicą Połczyńcką. Ba!!! Wiadukt tem miałbyć nawet protezą dla nie istniejącej jeszcze części ul. Nowolazurowej, której otwarce było pompowane na łamach tvnwarszawa.pl do rangi cudu nad Wisłą. Jednak wiadukt łapię już prawie roczne opóźnienie, a dociekliwi reporterzy tvnwarszawa w dziwny sposób milczą.

  Prosiłbym o zającie się sprawą, gdyż jest ona dla ludzi mieszkających w Ursusie, Włochach, Piastowie itp. bardzo istotna... Napewno bardziej istotna niż spora część "zapychaczy" z gatunku ilu pijanych kierowców złapano w weekend.

  pzdr

  Pezik

Dodaj komentarz

Komentarze (2)

 • kkk ~kkk
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 21.06.2013 11:58

  spokojnie, ten wiadukt to tabu - mala szansa zeby w obecnym tempie ukonczyli go w tym roku jescze - czyli realnie poczatek 2014 - 2 letnie opoznieneie - niestety nie ma co liczyc na zajecie sie tym tematem przez media - jedno wielkie tabu ------ wiadukt ten wedlug artykulu tvn miel odciazyc zamknieta dzwigowa :D

 • myssza ~myssza
  zgłoś naruszenie odpowiedz Dodane: 08.06.2013 13:47

  no właśnie. Ja też bardzo proszę o podjęcie tego tematu. Jeżdżę tamtędy codziennie i nic się nie dzieje, a stanie na zamkniętym przejeździe po pól godziny jest zgoła irytujące. Ostatnio z Wojciechowskiego (ursus) na Kaliskiego (bemowo) jechałam godzinę i 20 minut - 16 km!!!

Podobne materialy